• Image 01

  • Image 02

  • Image 03

  • Image 04

  • Image 05

  • Image 06

Çati Kaplama

Çati, binayi en üstten sinirlayan ve iç ortami dis atmosferden kosullandiran, ayiran bir yapi kabugudur.

Çati sisteminin islevi: Yagmur, kar, dolu, don, gece-gündüz sicaklik farklari, IR ve UV radyasyonu, rüzgar, dis kaynakli sesler vb. dis kosullarin etkisi altinda, iç ortamda istenilen düzeyde isisal, görsel, akustik konfor, güvenlik vb. kullanici gereksinimlerini karsilamak ve yapi ile kullanici sagligini korumaktir.


 

Bitümlü Membran

Yapilarin; temel, perde, teras, çati gibi su yalitimi yapilmasi gerekli alanlarinda ve köprü, viyadük gibi özellikle farkli yüklere maruz kalacak yapilarda kullanilan su yalitim sistemidir.

Püskürtme ve Sürme Su Yalitimi

Eksikligi ile yasami, varligi ile yapilari tehdit eden su...

Isi Yalitimi

Konforlu ve saglikli yasam kosullarinin olusturulmasi, ortamlar arasindaki isi transferini minimize ederek, aktif isitma sistemlerinin çalistirilma ve yakit tüketimlerinin azaltilmasina yönelik yapilan islemler isi yalitimi ile saglanir.

Asma Tavan

Dekoratif bir görünüm, ses, isi ve yangin yalitimi saglamak amaci ile yapilan, metal tasiyici sistem üzerine yerlestirilen; tas yünü, metal veya alçi plaka panellerden olusan bir yapi elemanidir.

Zemin Kaplama

Zeminin korumasini saglayan ve sik bir görünüm kazandiran yapi uygulamasidir.

Onarim Güçlendirme

Yapilarin onarilmasi ve/veya güçlendirilmesi, durum tesbiti, mevcut hasarlarin nedenlerinin degerlendirilmesi, yapida örnekleme yapilarak, hasar tiplerinin dagilimlarinin önemlerinin belirlenmesi, temel ve zemin durumu, beton dayanimi ve kalitesi, yapinin (betonarme kesitler, tasiyici olmayan duvar sistemleri, vs.) projeye uygunlugunun tesbiti,yapinin statik degerlendirilmesi (rölöve çikarilmasi, rölöve ile projenin karsilastirilmasi, tasiyici sistemin incelenerek yapinin yeni kullanim amaci, proje gereksinimleri ve yönetmeliklere göre yeniden çözülerek, yapi güvenirliligi ve gereksinimlere ne ölçüde yanit verdiginin tesbiti) gibi son derece zahmetli ve ayrintili çalismalardan sonra ancak projelendirme asamasina gelinebilen zorlu bir süreçtir.

Res Grout

Rüzgar tribünlerinde kullanilmak üzere özel olarak gelistirilen yeni nesil, yüksek mukavemetli grout harci uygulamasi.

Enjeksiyon

Beton içindeki bosluklara ve betondaki çatlaklara, poliüretan ve epoksi esasli malzemeler enjekte edilerek yapilan su yalitim ve güçlendirme isidir.